Столярне виробництво

Наші виробничі потужності площею 1000 кв. м розташовані на території в 2 га. У створенні предетів меблевого мистецтва задіяні понад 100 фахівців, багато з яких працюють на фабриці понад 15 років, а більшість майстрів пройшли довгий шлях вдосконалення

Відмінною особливістю фабрики є повністю замкнутий цикл виробництва: від вибору деревних стовбурів під зріз, до монтажу готових виробів і післяпродажного обслуговування. Всі роботи ми виконуємо самостійно, без залучення третіх осіб. Це дозволяє нам бути впевненими в якості продукції, яку ми надаємо нашим клієнтам, архітекторам і дизайнерам.

У столярному виробництві ми використовуємо деревину різних порід: черешні, клена, ясена, дуба – короля деревини. Також ми застосовуємо декоративні екзотичні види шпонуь. Ми використовуємо тільки 100% -ві природні, натуральні і безпечні для здоров’я матеріали . Процес виготовлення меблів починається з правильного вибору деревини , здорових стовбурів, зрізу у відповідний час року, ретельної підготовки і відлежки стовбурів.

Дотримуючись всіх технологічних процесів, повільно просушуючи деревину, ми знімаємо внутрішнє напруження в ній, мінімізуємо деформацію дошки і ймовірність виникнення дефектів в майбутньому готовому виробі.

Природне сушіння деревини відбувається шляхом впливу на деревину повітря. Техніка повітряної сушки складається в основному з відповідного складування пиломатеріалів (з шарами дощок, розділених рейками) на певній висоті від землі (40-50 см.), в чистому, прохолодному і сухому місці.
Швидкість сушіння в значній мірі залежить від кліматичних умов, а також від руху повітря (вплив вітру).
Для успішної повітряної сушки потрібно забезпечити безперервний і рівномірний потік повітря по всій масі складеної деревини.

Для цього деревина укладається в сушильні камери, котрі оснащені обладнанням для маніпуляції та контролю температури, відносної вологості повітря, його вентиляції та циркуляції. В сушильних камерах, як і в природній сушці, ненасичене повітря використовується, як сушильний агент.

Успішна робота сушильних камер може бути досягнута шляхом відповідного регулювання температури і вологості циркулюючого повітря в належний момент часу. Цей стан досягається шляхом застосування графіків просушування.

Бажана мета відповідного режиму є забезпечення сушки пиломатеріалів на максимально можливій швидкості, не викликаючи небажаної деформації деревини.

Якісні матеріали – перша умова створення високохудожніх меблів. Друге – це обладнання.

Устаткування для столярного виробництва повинно бути високоточним, високотехнічним і надійним. Цим критеріям відповідає продукція лише небагатьох виробників, але ми доклали багато зусиль, щоб зібрати в своїх цехах тільки найкраще з кращого.

  • Фрезерні верстати з числовим програмним управлінням;
  • Італійськіий форматно – розкрійний верстат;
  • Італійський кромколичкувальний верстат;
  • Італійські шліфувально –калібрувалні верстати
  • Деревообробні фрези та пили від світового лідера
  • Сучасні лакокрасочні камери
Деревина, шпон, верстати та фурнітура – просто набір деталей, які не зможуть перетворитися в елітні меблі без ручної праці наших майстрів і майстринь.
Персонал, який залучений в виробництво, – це наш найважливіший і незамінний «інгредієнт» в процесі створення творів мистецтва для вашого інтер’єру.

Завержальний етап механічної обробки деревини називається шліфуванням. Воно є важливою передумовою якісного опорядження деревини лаками, фарбами, маслами тощо.

Шліфування деревини – це один з найпоширеніших методів механічної обробки пиломатеріалів, який виконується із застосуванням абразивного ручного інструменту (брусків, паперу тощо) або шліфувальною машиною. Фактично відбувається вплив на оброблювальну заготовку абразивними поверхнями на тканинній або паперовій основі.

Всі вироби в обовязковому порядку вручну шліфуються тільки нашими майстринями, тому що тільки жінки можуть забезпечити рівномірність, точність та тонкість шліфування дрібних деталей.

Різьблення деревини – це мистецтво, яким славилися слов’яни ще у далекому XI ст.

Різьба – це дуже тонкий, трудомісткий і відповідальний процес, адже один невірний рух – і заготівля може стати непридатною для подальшої обробки.

Кожен різьблений елемент унікальний, тому що в залежності від радіуса і глибини прорізу необхідно використовувати правильний різець.

Майстерність в різьбі по дереву досягається роками наполегливої праці, і багато співробітників нашого відділу працюють на фабриці більше 10 років.

На останніх етапах всі вироби проходять через відділ ручної шліфовки, фарбування, декоративного оздоблення та лакування.

Залежно від виробу і матеріалу, з якого вона виготовлена, ці процеси можуть включати додаткові етапи.

Останній етап виробництва будь-якого виробу – покриття лаком. Кілька шарів лаку не тільки забезпечують додатковий захист від зовнішніх пошкоджень, але і створюють ефект більш глибокого і насиченого кольору, особливо у разі використання екзотичного шпону.

Останній штрих – упаковка готових виробів і доставка на склад. Після цього вам залишається тільки зустріти нашу продукцію в обумовлений час і насолоджуватися ідеальним інтер’єром вашого будинку багато десятиліть!

Контроль якості на нашому столярному виробництві здійснюється на багатьох етапах, але найважливіший з них – це суха збірка, коли готові елементи збираються воєдино, що дозволяє упевнитися: всі елементи зроблені правильно і ідеально підходять один одному. На етапі сухої збірки ми перевіряємо не тільки невеликі столярні вироби, такі як тумбочки, але і кабінети, кухні і навіть сходи.

Також на даній стадії ми проводимо випробування фурнітури, щоб заздалегідь побачити недолік і зробити заміну ще на фабриці. Після проходження всіх перевірок вироби розбираються і потрапляють на шліфування і фінішну обробку.

Індивідуальний підхід до кожного виробу

Співпрацюючи з нами ви отримуєте неповторний результат.

Подзвоніть нам, напишіть у месенджер чи заповніть форму